W naszych marzeniach, biokominki do zabudowy zazwyczaj umiejscowione są w salonie. Marzenia dotyczą oczywiście wyglądu naszego przyszłego domu. Wyobrażamy sobie pokój dzienny, w którym blask kominka góruje nad całym pomieszczeniem. Bądźmy jednak realistami, pokój dzienny służy najczęściej za pokój telewizyjny, jak zatem pogodzić kominek z telewizorem? Doskonałym wyjściem jest dobry projekt architektoniczny. Architekt, powinien przewidzieć, że oprócz kominka w salonie znajdzie się również telewizor. Dzięki, temu zaproponuje nam taki układ ścian i położenie kominka, w którym wszystko będzie ze sobą współgrało. Jeśli tak nie jest, a my mamy spory problem jest na to tylko jedna rada. Musimy tak umieścić telewizor, by nie znajdował się w bliskim sąsiedztwie z kominkiem. Warto też zdecydować czy to kominki mają dominować we wnętrzu, czy inne elementy. Jeśli telewizję oglądamy bardzo rzadko, warto postawić główny akcent w salonie na biokominki do zabudowy. Dobrym wyjściem jest umieszczenie tych dwóch obiektów, na dwóch przeciwległych ścianach.

Comments are closed.