Salon przeważnie kojarzy się z wielkim pomieszczeniem, w którym znajdują się meble, ale nie ma ich za wiele, to znaczy wszystkie ściany nie są zastawione jakimiś segmentami, szafkami i nie wiadomo czym jeszcze. Głównym meblem i chyba najważniejszym w salonie jest wygodna kanapa antyk. Niektórzy kupują narożniki, które są bardzo wygodne i zarazem niesamowicie stylowe. Mogą być wykonane ze skóry, albo też z innych materiałów tapicerskich. Dziś salony meblowe oferując konkretny produkt meblowy, zapewniają również możliwość zmiany tapicerki. Czyli klient może wybrać inny kolor, bądź tkaninę wymienić na skórę. Kanapa antyk dziś przybiera nieco inne kształty niż dawniej. Jest bardziej kwadratowa, co jak najbardziej okazuje się wielkim plusem. Dekoratorzy uważają, że to teraz jest na czasie i dlatego chcąc zmienić coś w swoim salonie, warto zdecydować się właśnie na dużą, narożną kanapę o kanciastych kształtach. Może wnieść do wnętrza salonu niesamowity klimat, a przede wszystkim wyjątkowy styl i nowoczesność.

Comments are closed.